.

The Bourne Supremacy [2004] [titra shqip]

Posted by UniVerseHub | | Category: , , , , |


Kur Xhejson Bërn futet në kurth në një operacion CIA ai është i detyruar të marrë rolin si vrasës i trajnuar për të mbijetuar.

Regjisor: Paul Greengrass
Skenaristë: Robert Ludlum, Tony Gilroy
Yje: Matt Damon, Franka Potente dhe Joan Allen
Kohëzgjatja: 108 minuta
Me aktorët: Matt Damon, Franka Potente, Brian Cox, Julia Stiles, Karl Urban, Gabriel Mann, Joan Allen, Marton Csokas Tom Gallop, John Bedford Lloyd, Ethan Sandler, Michelle Monaghan, Karel Roden, Tomas Arana, Oksana Akinshina
Zhanri: Aksion, Mister, Thriller
Vendi: SHBA | Gjermani
Gjuha: Anglisht | Rusisht | Gjermanisht
Vlerësimi në IMDb: 7.6 / 10
Data e daljes: 23 Korrik 2004 (SHBA)
Çmime: 5 çmime të fituara & 19 kandidatura

Box Office

Buxheti: $75,000,000 (përafërsisht)

Fundjava e daljes: $52,521,865 (SHBA) (25 Korrik 2004) (3165 Kinema)

E përgjithshme: $176,049,130 (SHBA) (28 Nëntor 2004)


Më shumë informacion: http://www.imdb.com/title/tt0372183/

Shkarko titrat shqip KËTU The Bourne Supremacy (2004)

3 comments:

 1. The belt utіlizes gel paԁs poѕtiοned over the center аbԁomіnаls and the outѕіde obliques.


  my blog: flex Belt review

 2. Hello, I read your blogs like every week. Your story-telling
  style is witty, keep doing what you're doing!

  my web-site :: flooded

 3. Sweet blog! Ι fοund it ωhile browsіng
  on Yahoo News. Do yοu have any tіps on how tο get listeԁ іn Yahoo
  Nеωs? I've been trying for a while but I never seem to get there! Thanks

  Stop by my webpage - otrasociedad.es


Leave a Reply

.