.

9 [2009] [titra shqip] [UniVerseHub]

Posted by UniVerseHub | | Category: |


A rag doll that awakens in a post-apocalyptic future holds the key to humanity's salvation. 

Regjisor: Shane Acker

Skenari: Pamela Pettler, Shane Acker

Yje: Elijah Wood, Jennifer Connelly dhe Crispin Glover

Data e daljes: 9 Shtator 2009 (SHBA)

Zhanri: Animacion | Aventurë | Fantazi | Mister
Kohëzgjatja: 79 minuta

Zërat: Christopher Plummer, Martin Landau, John C. Reilly, Crispin Glover, Jennifer Connelly


Vendi: SHBA
Gjuha: Anglisht

Box Office

Buxheti: $33,000,000 (përafërsisht)

Fundjava e daljes: $10,740,446 (SHBA) (13 Shtator 2009) (1661 Kinema)

E përgjithshme: $31,743,332 (SHBA) (29 Nëntor 2009) 

Për më shumë informacion: http://www.imdb.com/title/tt0472033/


Shkarko titrat shqip: Kliko Këtu

0 comments:


Leave a Reply

.