.

The Final [2010] [titra shqip] [UniVerseHub]

Posted by UniVerseHub | | Category: |


A group of high school outcasts get revenge on the students that torment them.

Regjisor: Joey Stewart

Skenari: Jason Kabolati

Yje: Marc Donato, Jascha Washington dhe Whitney Hoy

Zhanri: Dramë | Horror | Thriller

Kohëzgjatja: 93 minuta

Me aktorët: Marc Donato, Jascha Washington, Whitney Hoy, Justin Arnold

Vendi: SHBA

Gjuha: Anglisht

Box Office

Buxheti:

$1,000,000 (përafërsisht)

Më shumë informacion: http://www.imdb.com/title/tt1390535/

Shkarko titrat shqip: Kliko Këtu

0 comments:


Leave a Reply

.