.

Sintel [2010] [titra shqip] [UniVerseHub]

Posted by UniVerseHub | | Category: |

 

Regjisor: Colin Levy

Skenari: Martin Lodewijk (idea), Esther Wouda

Yje: Thom Hoffman dhe Halina Reijn

Kohëzgjatja: 14 minuta

Zhanri: Animacion | Fantazi

Vendi: Hollandë

Gjuha: Anglisht

Me aktorët: Thom Hoffman dhe Halina Reijn

Box Office

Buxheti:

€400,000 (përafërsisht) 
 
Më shumë informacion:  http://www.imdb.com/title/tt1727587/

Shkarko titrat shqip KËTU


Updated!!!

The Sorcerers Apprentice

The Killer Inside Me

The Tortured

3 comments:

  1. Pershendetj,urime per disajnin e ri te web-it,por kjo titra shume e shkurter ne perkthim,vetëm deri ne minuten e 12:20s,a e doni deri ne fund perkthimin se pastaj po thoni po i kopjoni perkthimin ,por jo nuk ju jap perkthime, edhe klm...

  2. Pikë së pari është një film me metrazh të shkurtër, së dyti nuk po e marr vesh tamam se ku do të dalësh????!!!

  3. flm shum


Leave a Reply

.