.

Jail [2009] [titra shqip] [UniVerseHub]

Posted by UniVerseHub | | Category: , , |


Mbahet në paraburgim, një njeri shqyrton opsionet e tij në një burg të mbipopulluar, ndërsa është në pritje të gjyqit.

Regjisor:

Madhur Bhandarkar

Skenaristë:

Madhur Bhandarkar, Ajaykumar Garg

Yje:

Neil Nitin Mukesh, Manoj Bajpai dhe Atul Kulkarni
Kohëzgjatja: 131 minuta
Zhanri: Dramë
Data e daljes: 6 Nëntor 2009 (Indi)
Me aktorët: Neil Nitin Mukesh, Manoj Bajpai, Atul Kulkarni, Arya Babbar, Mugdha Godse

Detaje:

Faqet Zyrtare:

Faqja Zyrtare

Vendi:

Indi

Language:

Hindu
Më shumë informacion: http://www.imdb.com/title/tt1245774/  
Shkarko titrat shqip KËTU(2cd) Jail (2009) 
ose KËTU (1cd)

0 comments:


Leave a Reply

.