.

Season of the Witch [2011] [titra shqip]

Posted by UniVerseHub | | Category: , , , , |Një kalorës i shekullit transporton një shtrigë të dyshuar në një manastir, ku murgjit arrijnë në përfundimin se fuqitë e saj mund të jenë burimi i Murtajës së Zezë.

Regjisor: Dominic Sena


Skenarist: Bragi F. Schut


Yje: Nicolas Cage, Ron Perlman dhe Claire Foy

Kohëzgjatja: 95 minuta

Zhanri: Aksion | Aventurë | Fantazi

Data e daljes: 7 Janar 2011 (SHBA)

Me aktorët: Nicolas Cage, Ron Perlman, Claire Foy, Stephen Campbell Moore, Stephen Graham, Ulrich Thomsen


Box Office


Buxheti: $40,000,000 (përafërsisht)


Fundjava e daljes: $10,612,375 (SHBA) (9 Janar 2011) (2816 Kinema)


E përgjithshme: $22,189,331 (SHBA) (23 Janar 2011)

Më shumë informacion: http://www.imdb.com/title/tt0479997/

Shkarko titrat shqip KËTU Season of the Witch (2011) ose KËTU
*cilësia TS
**cilësia BRRip

0 comments:


Leave a Reply

.