.

50 First Dates [2004] [titra shqip]

Posted by UniVerseHub | | Category: , , , |


Henri Roth është një burrë që ka frikë të angazhohet në një lidhje derisa ai takon të bukuren Lusi. Ata takohen dhe Henri më në fund mendon se ka gjetur vajzen e ëndrrave të tij, derisa ai zbulon se ajo ka humbje kujtese në përiudha të shkurtëra dhe e harron atë fill ditën tjetër.

Regjisor: Peter Segal

Skenarist: George Wing

Yje: Adam Sandler, Drew Barrymore dhe Rob Schneider

Kohëzgjatja: 99 minuta
Zhanri: Komedi | Romancë
Data e daljes: 13 Shkurt 2004 (SHBA)
Me aktorët: Adam Sandler, Drew Barrymore, Rob Schneider, Sean Astin, Lusia Strus, Dan Aykroyd

Box Office

Buxheti: $75,000,000 (përafërsisht)

Fundjava e daljes: $45,107,871 (SHBA) (16 Shkurt 2004) (3591 Kinema)

E përgjithshme: $196,485,100 (në tërë botën)Më shumë informacion: http://www.imdb.com/title/tt0343660/

Shkarko titrat shqip KËTU 50 First Dates (2004)

0 comments:


Leave a Reply

.