.

Unleashed [2005] [titra shqip]

Posted by UniVerseHub | | Category: , , , , |


Danny the Dog (titulli orgjinal)

Një burrë i rritur që të sillet si qen, arratiset nga tutori i tij për të filluar një jetë të re....

Regjisor: Louis Leterrier

Skenarist: Luc Besson

Yje: Jet Li, Bob Hoskins dhe Morgan Freeman 

Kohëzgjatja: 103 minuta
Zhanri: Aksion | Krim | Dramë
Data e daljes: 13 Maj 2005 (SHBA)
Me aktorët: Jet Li, Bob Hoskins, Morgan Freeman, Kerry Condon, Vincent Regan

Box Office

Buxheti: $45,000,000 (përafërsisht)

Fundjava e daljes: $10,900,901 (SHBA) (15 Maj 2005) (1957 Kinema)

E përgjithshme: $26,013,571 (në tërë botën) (5 Janar 2006) (përveç SHBA)
Më shumë informacion: http://www.imdb.com/title/tt0342258/


Shkarko titrat shqip KËTU Unleashed (2005)

Danny the Dog (titulli orgjinal)

0 comments:


Leave a Reply

.