.

Big Mommas: Like Father, Like Son [2011] [titra shqip]

Posted by UniVerseHub | | Category: , , |Regjisor: John Whitesell


Skenaristë: Matthew Fogel, Don Rhymer


Yje: Martin Lawrence, Brandon T. Jackson dhe Jessica Lucas 

Kohëzgjatja: 107 minuta
Zhanri: Komedi
Data e daljes: 18 Shkurt 2011 (SHBA)
Me aktorët: Martin Lawrence, Brandon T. Jackson, Jessica Lucas, Michelle Ang, Portia Doubleday, Emily Rios, Ana Ortiz

Box Office


Buxheti: $32,000,000 (përafërsisht)


Fundjava e daljes: $19,000,000 (SHBA) (20 Shkurt 2011) (2821 Kinema)


E përgjithshme: $37,615,151 (SHBA) (17 Prill 2011)


 

Më shumë informacion: http://www.imdb.com/title/tt1464174/

Shkarko titrat shqip KËTU Big Mommas: Like Father, Like Son (2011)

0 comments:


Leave a Reply

.