.

The Simpsons Season 20 Episode 10 [titra shqip]

Posted by UniVerseHub | | Category: , , , , |The.Simpsons.S20E10.HDTV.XviD-LOL
Episodi 10 data e transmetimit: 15 2 2009
Për informacion për The Simpsons: WikiPedia | IMDbZhanri: Animacion | Komedi
Aktorët:
Lista e plotë e aktorëve:

Dan Castellaneta ...
Homer Simpson

Julie Kavner ...
Marge Simpson 

Nancy Cartwright ...
Bart Simpson

Yeardley Smith ...
Lisa Simpson

Harry Shearer ...
Ned Flanders 

Hank Azaria ...
Chief Wiggum

Pamela Hayden ...
Milhouse Van Houten

Tress MacNeille ...
Agnes Skinner 

Karl Wiedergott ...
Zëra shtesë

Maggie Roswell ...
Helen Lovejoy

Marcia Wallace ...
Edna Krabappel

Russi Taylor ...
Martin PrinceAventurat satirike të një familje punëtore në qytetin e papërshtatshëm të Springfield-it.

Sezoni 20, Episodi 10: Take My Life, Please

Data e transmetimit— 15 Shkurt 2009

Homeri zbulon se në të vërtetë ai i ka fituar zgjedhjet për përfaqësues klase në vitin e fundit të gjimnazit, dhe atij i jepet mundësia që të shohë se sa ndryshe do të kishte qënë jeta e tij po të kishte ndodhur.

Sezoni 20 në Shqip nga UniVerseHub
Përkthimi: UniVerseHub
Episodi 1 Sex, Pies and Idiot Scrapes Shkarko titrat shqip KËTU
Episodi 2 Lost Verizon Shkarko titrat shqip KËTU
Episodi 3 Double, Double, Boy in Trouble Shkarko titrat shqip KËTU
Episodi 4 Treehouse of Horror XIX Shkarko titrat shqip KËTU
Episodi 5 Dangerous Curves Shkarko titrat shqip KËTU
Episodi 6 Homer and Lisa Exchange Cross Words Shkarko titrat shqip KËTU
Episodi 7 Mypods and Boomsticks Shkarko titrat shqip KËTU
Episodi 8 The Burns and the Bees Shkarko titrat shqip KËTU
Episodi 9 Lisa the Drama Queen Shkarko titrat shqip KËTU
Episodi 10 Take My Life, Please Shkarko titrat shqip KËTU

0 comments:


Leave a Reply

.