.

The Simpsons Season 20 Episode 11 [titra shqip]

Posted by UniVerseHub | | Category: , , , , |The.Simpsons.S20E11.HDTV.XviD-LOL
Episodi 11 data e transmetimit: 1 3 2009
Për informacion për The Simpsons: WikiPedia | IMDbZhanri: Animacion | Komedi
Aktorët:
Lista e plotë e aktorëve:

Dan Castellaneta ...
Homer Simpson

Julie Kavner ...
Marge Simpson 

Nancy Cartwright ...
Bart Simpson

Yeardley Smith ...
Lisa Simpson

Harry Shearer ...
Ned Flanders 

Hank Azaria ...
Chief Wiggum

Pamela Hayden ...
Milhouse Van Houten

Tress MacNeille ...
Agnes Skinner 

Karl Wiedergott ...
Zëra shtesë

Maggie Roswell ...
Helen Lovejoy

Marcia Wallace ...
Edna Krabappel

Russi Taylor ...
Martin PrinceAventurat satirike të një familje punëtore në qytetin e papërshtatshëm të Springfield-it.

Sezoni 20, Episodi 11: How the Test Was Won

Data e transmetimit— 1 Mars 2009
Barti dhe miku i tij i stërmunduar dërgohen në një "udhëtim në terren" në Capital City kështuqë ata të mund të humbasin testin e standartizuar, dhe Homeri merr masa që asgjë e keqe të mos ndodhi derisa sigurimi i tyre të hyjë përsëri në fuqi.
 

Sezoni 20 në Shqip nga UniVerseHub
Përkthimi: UniVerseHub
Episodi 1 Sex, Pies and Idiot Scrapes Shkarko titrat shqip KËTU
Episodi 2 Lost Verizon Shkarko titrat shqip KËTU
Episodi 3 Double, Double, Boy in Trouble Shkarko titrat shqip KËTU
Episodi 4 Treehouse of Horror XIX Shkarko titrat shqip KËTU
Episodi 5 Dangerous Curves Shkarko titrat shqip KËTU
Episodi 6 Homer and Lisa Exchange Cross Words Shkarko titrat shqip KËTU
Episodi 7 Mypods and Boomsticks Shkarko titrat shqip KËTU
Episodi 8 The Burns and the Bees Shkarko titrat shqip KËTU
Episodi 9 Lisa the Drama Queen Shkarko titrat shqip KËTU
Episodi 10 Take My Life, Please Shkarko titrat shqip KËTU
Episodi 11 How the Test Was Won Shkarko titrat shqip KËTU

2 comments:

  1. Me ne fund perseri online. shum faleminderit per simpsonat. je thjesht i madh

  2. po te kete mundesi titrat e Episodit te 7 ta shkarkoj ne formatin srt se nuk mund ta shikoj.
    pergezime per punen tuaj


Leave a Reply

.