.

[titra shqip] Centurion [2010] [UniVerseHub]

Posted by UniVerseHub | | Category: |Për informacion për këtë film: http: http://www.imdb.com/title/tt1020558/
Përmbajtja: Britani, viti 117 p.e.s. Quintus Dias, i vetmi i mbijetuar nga sulmi i Pictëve bashkohet me Gjeneralin Virilus dhe marshojnë drejt veriut për të shkatërruar Pictët dhe për të vrarë udhëheqësin e tyre, Gorlacon.


Shkarko filmin dhe titrat e filmit në shqip:
HF:
http://hotfile.com/dl/68581123/6cfb6fd/Centurion.LiMiTED.DVDRip.XviD-ALLiANCE.part1.rar.html
http://hotfile.com/dl/68580987/9f1b8c2/Centurion.LiMiTED.DVDRip.XviD-ALLiANCE.part2.rar.html
FS:

http://www.fileserve.com/file/G4ZD7wH/Centurion.LiMiTED.DVDRip.XviD-ALLiANCE.part1.rar
http://www.fileserve.com/file/zkHNdzz/Centurion.LiMiTED.DVDRip.XviD-ALLiANCE.part2.rar
MU:
http://www.megaupload.com/?d=D86V3LEH

1 comments:

  1. Easily Boost Your ClickBank Traffic And Commissions

    Bannerizer made it easy for you to promote ClickBank products by banners, simply visit Bannerizer, and grab the banner codes for your favorite ClickBank products or use the Universal ClickBank Banner Rotator Tool to promote all of the available ClickBank products.


Leave a Reply

.