.

[titra shqip] The Simpsons - Season 22 Episode 3 [2010] [UniVerseHub]

Posted by UniVerseHub | | Category: , , , |

[titra shqip] The Simpsons - Sezoni 22 Episodi 3 [2010] [UniVerseHub]
Për informacion për The Simpsons: WikiPedia | IMDb


Zhanri: Animacion | Komedi
Aktorët:
Lista e plotë e aktorëve:

Dan Castellaneta ...
Homer Simpson

Julie Kavner ...
Marge Simpson 

Nancy Cartwright ...
Bart Simpson

Yeardley Smith ...
Lisa Simpson

Harry Shearer ...
Ned Flanders 

Hank Azaria ...
Chief Wiggum

Pamela Hayden ...
Milhouse Van Houten

Tress MacNeille ...
Agnes Skinner 

Karl Wiedergott ...
Zëra shtesë

Maggie Roswell ...
Helen Lovejoy

Marcia Wallace ...
Edna Krabappel

Russi Taylor ...
Martin PrinceThe satiric adventures of a working class family in the misfit city of Springfield. 
Aventurat satirike të një familje punëtore në qytetin e papërshtatshëm të Springfield-it.
Sezoni 22 në Shqip nga UniVerseHub 
Përkthimi: UniVerseHub
Rreth Episodit: Banksy. Një nga artistët më të mëdhenj bashkëkohor. Një që i kishte cituar Simpsonët në një krijimin e tij (kjo këtu). Që nga sot është edhe një që ka ideuar një skeç të divanit. Dhe jo një çfarëdo, por një nga më të thellët të bëra ndonjëherë. Ka filluar të të diskutohet tashmë, dhe polemikat nuk do të shuhen në një kohë të shkurter. Episodi në vetvete udhëton në binarët klasikë të komicitetit simpsonian, dhe këtë herë flitet për bejsboll. Shikim të këndshëm!
Episodi 3 MoneyBART http://www.megaupload.com/?d=1XCLWO36

0 comments:


Leave a Reply

.