.

Easy A [2010] [titra shqip]

Posted by UniVerseHub | | Category: , , , |Një nxënëse e spikatur e shkollës së mesme mbështetet në mullirin e thashethemeve të shkollës për të përparuar në jetën e saj sociale dhe financiare.

Regjisor: Will Gluck


Skenarist: Bert V. Royal


Yje: Emma Stone, Amanda Bynes dhe Penn Badgley

Kohëzgjatja: 92 minuta
Zhanri: Komedi | Romancë
Data e daljes: 17 Shtator 2010 (SHBA)
 

Box Office


Buxheti: $8,000,000 (përafërsisht)


Fundjava e daljes: $17,734,040 (SHBA) (19 Shtator 2010) (2856 Kinema)


E përgjithshme: $58,401,464 (SHBA) (19 Dhjetor 2010)

Më shumë informacion: http://www.imdb.com/title/tt1282140/

Shkarko titrat shqip KËTU Easy A (2010)

0 comments:


Leave a Reply

.