.

I Saw the Devil [2010] [titra shqip]

Posted by UniVerseHub | | Category: , , , , |Akmareul boatda (titulli origjinal)

Një agjent sekret gjurmon një vrasës serial i cili ka vrarë të fejuaren e tij.

Regjisor: Ji-woon Kim

Skenarist: Hoon-jung. Park

Yje: Byung-hun Lee, Gook-hwan Jeon dhe Ho-jin Jeon

Kohëzgjatja: 141 minuta
Zhanri: Krim | Dramë | Horror
Data e daljes: 12 Gusht 2010 (Korea e Jugut)
Me aktorët: Byung-hun Lee, Gook-hwan Jeon, Ho-jin Jeon, San-ha Oh, Yoon-seo Kim

Vendi: Korea e Jugut

Gjuha: Koreançe

Më shumë informacion: http://www.imdb.com/title/tt1588170/
Shkarko titrat shqip KËTU I Saw the Devil (2010)

0 comments:


Leave a Reply

.