.

The Resident [2011] [titra shqip]

Posted by UniVerseHub | | Category: , , , , |Kur një doktoreshë e re dyshon se ajo mund të mos jetë vetëm në  papafingon e saj të re në Bruklin, ajo mëson se pronari i saj ka krijuar një obsesion të frikshëm për të.

Regjisor: Antti Jokinen

Skenaristë: Antti Jokinen, Robert Orr

Yje: Hilary Swank, Jeffrey Dean Morgan dhe Lee Pace

Kohëzgjatja: 91 minuta
Zhanri: Dramë | Horror | Thriller
Data e daljes: 11 Mars 2011 (Mbretëria e Bashkuar)
Me aktorët: Hilary Swank, Jeffrey Dean Morgan, Lee Pace, Christopher Lee, Aunjanue Ellis

Box Office

Buxheti: 

$20,000,000 (përafërsisht)


Më shumë informacion: http://www.imdb.com/title/tt1334102/

Shkarko titrat shqip KËTU The Resident (2011)

0 comments:


Leave a Reply

.