.

The Eagle [2011] [titra shqip]

Posted by UniVerseHub | | Category: , , , |Regjisor: Kevin Macdonald

Skenaristë: Jeremy Brock, Rosemary Sutcliff

Yje: Channing Tatum, Jamie Bell dhe Donald Sutherland

Kohëzgjatja: 114 minuta
Zhanri: Aventurë | Dramë
Data e daljes: 11 Shkurt 2011 (SHBA)

Box Office

Buxheti: $25,000,000 (përafërsisht)

Fundjava e daljes: $8,684,464 (SHBA) (13 Shkurt 2011) (2296 Kinema)

E përgjithshme: $18,341,824 (SHBA) (27 Shkurt 2011)


Më shumë informacion: http://www.imdb.com/title/tt1034389/

Shkarko titrat shqip KËTU The Eagle (2011)

0 comments:


Leave a Reply

.