.

Cold Prey 3 [2010] [titra shqip]

Posted by UniVerseHub | | Category: , , |Fritt Vilt 3 (2010) Official Trailer (Cold Prey 3) by lidystopia
Ngjarjet zhvillohen në vitet '80 ku një grup adoleshentësh shkon të vizitojë një hotel të braktisur, vetëm për t'u gjetur të përndjekur nga një vrasës psikopat përmes pyjeve të norvegjisë.

Fritt vilt III (titulli origjinal)

Regjisor: Mikkel Brænne Sandemose

Skenaristë: Lars Gudmestad, Peder Fuglerud

Yje: Ida Marie Bakkerud, Kim S. Falck-Jørgensen dhe Pål Stokka

Kohëzgjatja: 95 minuta

Zhanri: Horror

Data e daljes: 15 Tetor 2010 (Norvegji)

Details

Faqe Zyrtare: Faqe Zyrtare

Vendi: Norvegji

Gjuha: Norvegjisht

Vendi i xhirimeve: Jotunheimen, Norvegji

 

Box Office

Buxheti: 

NOK 17,100,000 (përafërsisht)


Më shumë informacion: http://www.imdb.com/title/tt1464535/

Shkarko titrat shqip KËTU Cold Prey 3 (2010)

0 comments:


Leave a Reply

.