.

Outcast [2010] [titra shqip]

Posted by UniVerseHub | | Category: , , , |Tregon historinë e Petronelas (një vajzë skoceze/romane) dhe Fergalit (i dashuri i saj misterioz bashkëudhëtar irlandez)....

Regjisor: Colm McCarthy

Skenaristë: Colm McCarthy, Tom K. McCarthy

Yje: Therese Bradley, Niall Bruton dhe Claire Catterson

Kohëzgjatja: 98 minuta
Zhanri: Horror | Thriller   
10 Dhjetor 2010 (Britani)
Me aktorët: Therese Bradley, Niall Bruton, Claire Catterson, James Cosmo, Kate Dickie

Detaje

Vendi: Britani e Madhe| Irlandë

Gjuha: AnglishtMë shumë informacion: http://www.imdb.com/title/tt1396219/

Shkarko titrat shqip KËTU Outcast (2010)

0 comments:


Leave a Reply

.