.

The Simpsons Season 20 Episode 5 [titra shqip]

Posted by UniVerseHub | | Category: , , , , |The.Simpsons.S20E05.HDTV.XviD-LOL
Episodi 5 data e transmetimit: 09 11 2008
Për informacion për The Simpsons: WikiPedia | IMDbZhanri: Animacion | Komedi
Aktorët:
Lista e plotë e aktorëve:

Dan Castellaneta ...
Homer Simpson

Julie Kavner ...
Marge Simpson 

Nancy Cartwright ...
Bart Simpson

Yeardley Smith ...
Lisa Simpson

Harry Shearer ...
Ned Flanders 

Hank Azaria ...
Chief Wiggum

Pamela Hayden ...
Milhouse Van Houten

Tress MacNeille ...
Agnes Skinner 

Karl Wiedergott ...
Zëra shtesë

Maggie Roswell ...
Helen Lovejoy

Marcia Wallace ...
Edna Krabappel

Russi Taylor ...
Martin PrinceAventurat satirike të një familje punëtore në qytetin e papërshtatshëm të Springfield-it.

Sezoni 20, Episodi 5: Dangerous Curves

Data e transmetimit— 9 Nëntor 2008
Familja Simpson merr pushime për 4 Korrik në një hotel-shtëpizë, e cila u sjell Homerit dhe Marxhit kujtime për dy episode nga e kaluara e tyre kur ata kanë qëndruar në ato shtëpiza.

Sezoni 20 në Shqip nga UniVerseHub
Përkthimi: UniVerseHub
Episodi 1 Sex, Pies and Idiot Scrapes http://www.megaupload.com/?d=66FS7SC5
Episodi 2 Lost Verizon http://www.megaupload.com/?d=NR5Q5EG0
Episodi 3 Double, Double, Boy in Trouble http://www.multiupload.com/YJW3PILCPO
Episodi 4 Treehouse of Horror XIX http://www.megaupload.com/?d=4SFOJWRE
Episodi 5 Dangerous Curves http://www.megaupload.com/?d=5C5UUNI8

0 comments:


Leave a Reply

.