.

Ticking Clock [2011] [titra shqip]

Posted by UniVerseHub | | Category: , , , , |Regjisor: Ernie Barbarash

Skenarist: John Turman

Yje: Cuba Gooding Jr., Neal McDonough dhe Nicki Aycox

Kohëzgjatja: 101 minuta
Zhanri: Aksion | Krim | Mister
Data e daljes: 26 Janar 2011 (Argjentinë)
Me aktorët: Cuba Gooding Jr., Neal McDonough, Nicki Aycox, Austin Abrams, Yancey Arias

Box Office

Buxheti: $6,000,000 (përafërsisht)


Më shumë informacion: http://www.imdb.com/title/tt1519664/

Shkarko titrat shqip KËTU Ticking Clock (2011)

Updated!!!
The Mechanic 2011 R5 LiNE IMAGiNE & AC3-T0XiC-iNK & AC3-TiMPE & AC3-ViSiON & LTRG & XviD-iLG & iLi

0 comments:


Leave a Reply

.