.

The Simpsons Season 20 [titra shqip] [UniVerseHub]

Posted by UniVerseHub | | Category: , , , |The.Simpsons.S20E01.HDTV.XviD-LOL
Episodi 1 data e transmetimit: 28 09 2008
Për informacion për The Simpsons: WikiPedia | IMDbZhanri: Animacion | Komedi
Aktorët:
Lista e plotë e aktorëve:

Dan Castellaneta ...
Homer Simpson

Julie Kavner ...
Marge Simpson 

Nancy Cartwright ...
Bart Simpson

Yeardley Smith ...
Lisa Simpson

Harry Shearer ...
Ned Flanders 

Hank Azaria ...
Chief Wiggum

Pamela Hayden ...
Milhouse Van Houten

Tress MacNeille ...
Agnes Skinner 

Karl Wiedergott ...
Zëra shtesë

Maggie Roswell ...
Helen Lovejoy

Marcia Wallace ...
Edna Krabappel

Russi Taylor ...
Martin PrinceAventurat satirike të një familje punëtore në qytetin e papërshtatshëm të Springfield-it.

Sezoni 20, Episodi 1: Sex, Pies and Idiot Scrapes

Data e transmetimit—28 Shtator 2008
Homer dhe Ned i futen një biznesi bashkë si gjuetar koçakësh, dhe Marxh merr një punë në një pastiçeri erotike.

Sezoni 20 në Shqip nga UniVerseHub
Përkthimi: UniVerseHub
Episodi 1 Sex, Pies and Idiot Scrapes http://www.megaupload.com/?d=66FS7SC5

0 comments:


Leave a Reply

.