.

True Legend [2010] [titra shqip] [UniVerseHub]

Posted by UniVerseHub | | Category: , , , , |


Su Qi-Er (titulli origjinal)

Su Qi-Er i tërhequr nga jeta e tij si gjeneral i dinastisë Qing me qellim që të ndjekë ëndrren e tij të një familjeje dhe të shkollës së vet për arte marciale...

Regjisor: Woo-ping Yuen

Skenarist: Chi-long To 

Yje: Man Cheuk Chiu, Xun Zhou dhe Michelle Yeoh

Kohëzgjatja: 115 minuta
Zhanri: Aksion | Dramë | Histori
Data e daljes: 9 Shkurt 2010 (Kinë)

Me aktorët: Man Cheuk Chiu, Xun Zhou, Michelle Yeoh, Xiaogang Feng, Andy On, Luxia Jiang

Vendi: Kinë

Gjuha: Mandarin


Më shumë informacion: http://www.imdb.com/title/tt1425257/

Shkarko titrat shqip KËTU True Legend (2010)
Përshtatet me:
True.Legend.2010.DVDRip.X264.AC3-ganda

0 comments:


Leave a Reply

.