.

Black Swan [2010] [titra shqip] [UniVerseHub]

Posted by UniVerseHub | | Category: , , , |Një kërcimtare baleti fiton udhëheqjen e "Liqenit të Mjellmave" dhe është e përsosur për rolin e Mjellmës së Bardhë, por ngadalë humb mendjen duke u bërë shumë e më shumë si binjakja e keqe e Mjellmës së Bardhë, Mjellmës së Zezë.

Regjisor: Darren Aronofsky

Skenaristë: Mark Heyman, Andres Heinz

Yje: Natalie Portman, Mila Kunis dhe Vincent Cassel

Kohëzgjatja: 108 minuta
Zhanri: Dramë | Thriller
Data e daljes: 13 Janar 2011 (Australi)
Me aktorët: Natalie Portman, Mila Kunis, Vincent Cassel, Barbara Hershey, Winona Ryder, Benjamin Millepied, Ksenia Solo

Vendi: SHBA
Gjuha: Anglisht
  

Box Office

Buxheti: $17,000,000 (përafërsisht)

Fundjava e daljes: $1,443,809 (SHBA) (5 Dhjetor 2010) (18 Kinema)

E përgjithshme: $5,584,542 (SHBA) (12 Dhjetor 2010)

Më shumë informacion: http://www.imdb.com/title/tt0947798/

Shkarko titrat shqip KËTU Black Swan (2010)
SHKARKO FILMIN KËTU

5 comments:

  1. tung po nuk po me dalin tıtrat kur po e bej ekstrat me tregoni si ...flm

  2. Titrat nuk janë në formatin e zakonshëm, ".srt" por janë "sub/idx", por është e njëjta gjë, mjafton të riemërosh file-t "sub/idx" si video dhe titrat shfaqen.

  3. nuk po e kuptoj si behet???

  4. shum film i bukur aaa
    po ju kisha lutur qe te fusni disa filma te zhanrit horror (Me shum filma)

  5. flm


Leave a Reply

.