.

Wall Street: Money Never Sleeps [2010] [titra shqip] [UniVerseHub]

Posted by UniVerseHub | | Category: , , |Ndërkohë që ekonomia botërore po përballet me një krizë, një i biznesmen i ri i Wall Street bashkohet me Gorgon Gekko për dy arsye: që të paralajmërojë botën e ekonomisë për fundin që po vjen dhe që të gjejë kush është përgjegjës për vdekjen e këshilltarit.

Regjisor:

Oliver Stone

Skenaristë:

Allan Loeb, Stephen Schiff

Yje:

Shia LaBeouf, Michael Douglas dhe Carey Mulligan

Kohëzgjatja: 133 minuta
Zhanri: Dramë
Data e daljes: 24 Shtator 2010 (SHBA)
Me aktorët: Shia LaBeouf, Michael Douglas, Carey Mulligan, Josh Brolin

Box Office

Buxheti:

$70,000,000 (përafërsisht)

Fundjava e daljes:

$19,011,188 (SHBA) (26 Shtator 2010) (3565 Kinema)

E përgjithshme:

$52,462,224 (SHBA) (12 Dhjetor 2010)

Më shumë informacion: http://www.imdb.com/title/tt1027718/

Shkarko titrat shqip KËTU Wall Street: Money Never Sleeps (2010)

0 comments:


Leave a Reply

.