.

Burning Bright [2010] [titra shqip] [UniVerseHub]

Posted by UniVerseHub | | Category: , , , , |Një thriller i përqëndruar në një vajzë të re dhe në vellain e saj autistik të cilet janë të ngujuar në një shtëpi me një tigër të pangopur gjatë një uragani.

Regjisor: Carlos Brooks

Skenaristë: Christine Coyle Johnson, Julie Prendiville Roux

Yje: Briana Evigan, Charlie Tahan dhe Garret Dillahunt

Kohëzgjatja: 86 minuta
Zhanri: Dramë | Horror | Thriller
Vlerësimi në IDMb: 5.9/10
Me aktorët: Garret Dillahunt, Briana Evigan, Charlie Tahan, Garret Dillahunt, Peggy Sheffield, Mary Rachel Dudley, Tom Nowicki
Vendi: SHBA
Gjuha: Anglisht

Më shumë informacion: http://www.imdb.com/title/tt1244658/

Shkarko titrat shqip KËTU Burning Bright (2010)

0 comments:


Leave a Reply

.