.

'Tamara Drewe' [2010] [titra shqip]

Posted by UniVerseHub | | Category: , , |Një gazetare e re kthehet në vendlindjen e saj në Angli, ku shtëpia e saj e fëmijërisë është hedhur në shitje.

Regjisor: Stephen Frears


Skenaristë: Posy Simmonds, Moira Buffini


Yje: Gemma Arterton, Luke Evans dhe Dominic Cooper

Kohëzgjatja:  111 minuta 
Zhanri: Komedi
Data e daljes: 14 Korrik 2010 (Francë)
Me aktorët: Gemma Arterton, Luke Evans, Dominic Cooper, Roger Allam, Bill Camp

Box Office


Fundjava e daljes: $18,604 (SHBA) (10 Tetor 2010) (4 Kinema)


E përgjithshme: $557,531 (SHBA) (6 Shkurt 2011)

Më shumë informacion: http://www.imdb.com/title/tt1486190/

Shkarko titrat shqip KËTU 'Tamara Drewe' (2010)

3 comments:

  1. eshte anglisht

  2. titrat jan anglisht nuk jan shqip

  3. po na mungon shum titrashqip.net


Leave a Reply

.