.

The Simpsons Season 20 Episode 6 [titra shqip]

Posted by UniVerseHub | | Category: , , , , |The.Simpsons.S20E06.HDTV.XviD-LOL
Episodi 6 data e transmetimit: 16 11 2008
Për informacion për The Simpsons: WikiPedia | IMDbZhanri: Animacion | Komedi
Aktorët:
Lista e plotë e aktorëve:

Dan Castellaneta ...
Homer Simpson

Julie Kavner ...
Marge Simpson 

Nancy Cartwright ...
Bart Simpson

Yeardley Smith ...
Lisa Simpson

Harry Shearer ...
Ned Flanders 

Hank Azaria ...
Chief Wiggum

Pamela Hayden ...
Milhouse Van Houten

Tress MacNeille ...
Agnes Skinner 

Karl Wiedergott ...
Zëra shtesë

Maggie Roswell ...
Helen Lovejoy

Marcia Wallace ...
Edna Krabappel

Russi Taylor ...
Martin PrinceAventurat satirike të një familje punëtore në qytetin e papërshtatshëm të Springfield-it.

Sezoni 20, Episodi 6: Homer and Lisa Exchange Cross Words

Data e transmetimit— 16 Nëntor 2008
Homeri zë punë që të ndajë çifte, dhe Lisa bëhet një eksperte në zgjidhjen e fjalëkryqeve, por Homeri vë bast kundër saj në një kompeticion.

Sezoni 20 në Shqip nga UniVerseHub
Përkthimi: UniVerseHub
Episodi 2 Lost Verizon Shkarko titra shqip KËTU

1 comments:

  1. Shume flm per ket lol ;)


Leave a Reply

.