.

Unknown [2011] [titra shqip]

Posted by UniVerseHub | | Category: , , , , |Një njeri zgjohet nga koma dhe zbulon që dikush i ka marrë identitetin. Asnjeri nuk e beson, madje as gruaja e tij. Me ndihmën e një vajze të re ai arrin të provojë identitetin e tij të vërtetë. Kualiteti i filmit do të zëvendësohet sapo të dalë një më i mirë!

Regjisor: Jaume Collet-Serra

Skenaristë: Oliver Butcher, Stephen Cornwell

Yje: Liam Neeson, Diane Kruger dhe January JonesKohëzgjatja: 113 minuta 
Zhanri: Aksion | Dramë | Mister
Data e daljes: 18 Shkurt 2011 (SHBA)
Me aktorët: Liam Neeson, Diane Kruger, January Jones, Aidan Quinn, Bruno Ganz

Detaje

Vendi: Britani e Madhe | Gjermani | Francë | Kanada | Japoni | SHBA

Gjuha: Anglisht | Gjermanisht | Arabisht

Vendi i xhirimeve: Bahnhof Friedrichstraße, Mitte, Berlin, Gjermani


Box Office

Buxheti: $30,000,000 (përafërsisht)

Fundjava e daljes: $25,620,000 (SHBA) (20 Shkurt 2011) (3043 Kinema)

E përgjithshme: $42,976,450 (SHBA) (27 Shkurt 2011)


Më shumë informacion: http://www.imdb.com/title/tt1401152/

Shkarko titrat shqip KËTU Unknown (2011)

0 comments:


Leave a Reply

.