.

Vanishing on 7th Street [2010] [titra shqip]

Posted by UniVerseHub | | Category: , , , , |Kur një ndërprerje masive e energjisë elektrike kaplon qytetin e Detroitit në errësirë të plotë, një grup i dëshpëruar njerëzish e gjen veten të vetëm...

Regjisor: Brad Anderson

Skenarist: Anthony Jaswinski

Yje: Hayden Christensen, Thandie Newton dhe John Leguizamo


Kohëzgjatja: 90 minuta
Zhanri: Horror | Mister | Thriller
Data e daljes: 5 Shkurt 2011 (Japoni)
Me aktorët: Hayden Christensen, Thandie Newton, John Leguizamo, Jacob Latimore, Taylor Groothuis, Jordan Trovillion

Box Office

Buxheti: $10,000,000 (përafërsisht)

E përgjithshme:  $22,197 (SHBA) (13 Mars 2011)


Më shumë informacion: http://www.imdb.com/title/tt1452628/

Shkarko titrat shqip KËTU Vanishing on 7th Street (2010)

0 comments:


Leave a Reply

.