.

Due Date [2010] [titra shqip]

Posted by UniVerseHub | | Category: , , , |Peter Highman pret të bëhet baba së shpejti dhe është i detyruar të bëjë një udhëtim të gjatë me Ethan Tremblay në mënyrë që të mbërrijë në kohën kur të lindë fëmija i tij.

Regjisor: Todd Phillips

Skenaristë: Alan R. Cohen, Alan Freedland

Yje: Robert Downey Jr., Zach Galifianakis dhe Michelle Monaghan

Kohëzgjatja: 95 minuta
Zhanri: Komedi | Dramë
Data e daljes: 5 Nëntor 2010 (SHBA)
Me aktorët: Robert Downey Jr., Zach Galifianakis, Michelle Monaghan, Jamie Foxx, Juliette Lewis, Danny McBride

Box Office

Buxheti: $65,000,000 (përafërsisht)

Fundjava e daljes: $32,689,406 (SHBA) (7 Nëntor 2010) (3355 Kinema)

E përgjithshme: $100,448,498 (SHBA) (23 Janar 2011)


Më shumë informacion: http://www.imdb.com/title/tt1231583/


Shkarko titrat shqip KËTU Due Date (2010)

0 comments:


Leave a Reply

.