.

Faster [2010] [titra shqip]

Posted by UniVerseHub | | Category: , , , , |

Një ish i burgosur kërkon të hakmerret për vrasjën e vellait gjatë një gare para ca vitesh. Ndërkohë ai ndiqet nga një polic veteran dhe një vrasës egocentrik.

Regjisor: George Tillman Jr.

Skenaristë: Tony Gayton, Joe Gayton

Yje: Dwayne Johnson, Billy Bob Thornton dhe Maggie Grace

Kohëzgjatja: 98 minuta
Zhanri: Aksion | Krim | Dramë
Data e daljes:24 Nëntor 2010 (SHBA)
Me aktorët: Dwayne Johnson, Billy Bob Thornton, Maggie Grace, Mauricio Lopez, Jim Gaines, Oliver Jackson-Cohen, Tom Berenger

Box Office

Buxheti: $24,000,000 (përafërsisht)

Fundjava e daljes: $8,523,153 (SHBA) (28 Nëntor 2010) (2454 Kinema)

E përgjithshme: $23,240,020 (SHBA) (10 Shkurt 2011)


Më shumë informacion: http://www.imdb.com/title/tt1433108/


Shkarko titrat shqip KËTU Faster (2010)

1 comments:

  1. Kush e ka perkthyer kete film UniverseHub, cncncnc..... keq kshu.


Leave a Reply

.