.

The Simpsons Season 20 Episode 9 [titra shqip]

Posted by UniVerseHub | | Category: , , , , |The.Simpsons.S20E09.HDTV.XviD-LOL
Episodi 9 data e transmetimit: 25 1 2009
Për informacion për The Simpsons: WikiPedia | IMDbZhanri: Animacion | Komedi
Aktorët:
Lista e plotë e aktorëve:

Dan Castellaneta ...
Homer Simpson

Julie Kavner ...
Marge Simpson 

Nancy Cartwright ...
Bart Simpson

Yeardley Smith ...
Lisa Simpson

Harry Shearer ...
Ned Flanders 

Hank Azaria ...
Chief Wiggum

Pamela Hayden ...
Milhouse Van Houten

Tress MacNeille ...
Agnes Skinner 

Karl Wiedergott ...
Zëra shtesë

Maggie Roswell ...
Helen Lovejoy

Marcia Wallace ...
Edna Krabappel

Russi Taylor ...
Martin PrinceAventurat satirike të një familje punëtore në qytetin e papërshtatshëm të Springfield-it.

Sezoni 20, Episodi 9: Lisa the Drama Queen

Data e transmetimit— 25 Janar 2009
Lisa dhe shoqja e saj e ngushtë krijojnë botën e tyre të fantazisë, por Marxh nuk do që Lisa ta takojë më shoqen e saj pasi ajo zbulon se ato janë tepër të zhytura brenda.

Sezoni 20 në Shqip nga UniVerseHub
Përkthimi: UniVerseHub
Episodi 1 Sex, Pies and Idiot Scrapes Shkarko titra shqip KËTU
Episodi 2 Lost Verizon Shkarko titra shqip KËTU
Episodi 3 Double, Double, Boy in Trouble Shkarko titra shqip KËTU
Episodi 4 Treehouse of Horror XIX Shkarko titra shqip KËTU
Episodi 5 Dangerous Curves Shkarko titra shqip KËTU
Episodi 6 Homer and Lisa Exchange Cross Words Shkarko titra shqip KËTU
Episodi 7 Mypods and Boomsticks Shkarko titra shqip KËTU
Episodi 8 The Burns and the Bees Shkarko titra shqip KËTU
Episodi 9 Lisa the Drama Queen Shkarko titra shqip KËTU

0 comments:


Leave a Reply

.