.

Cyrus [2010] [titra shqip] [UniVerseHub]

Posted by UniVerseHub | | Category: , , , , |Një burrë i sapo divorcuar takon gruan e ëndrrave të tij. Pastaj takon djalin e tij.

Regjisorë:

Jay Duplass, Mark Duplass

Skenaristë:

Mark Duplass, Jay Duplass

Yje:

John C. Reilly, Marisa Tomei dhe Jonah Hill

Kohëzgjatja: 91 minuta
Zhanri: Komedi | Dramë | Romancë
Data e daljes: 10 Shtator 2010 (Britani e Madhe)
Me aktorët: John C. Reilly, Marisa Tomei, Jonah Hill, Catherine Keener, Matt Walsh, Diane Mizota

Detaje

Vendi:

SHBA

Gjuha:

Anglisht

Box Office

Fundjava e daljes:

$181,716 (SHBA) (20 Qershor 2010) (4 Kinema)

E përgjithshme:

$7,455,447 (SHBA) (10 Tetor 2010)

Më shumë informacion: http://www.imdb.com/title/tt1336617/

Shkarko titrat shqip KËTU Cyrus (2010)

0 comments:


Leave a Reply

.