.

Kiss Me Deadly [2008] [titra shqip]

Posted by UniVerseHub | | Category: , , |

 
Ish spiuni Xhekob Kin përfshihet përsëri në botën plot hije të spiunazhit ndërkombëtar kur ish partnerja e tij Marta shfaqet pas 17 vjetësh, ku kujtesa e saj është fshirë, dhe ajo është në arratisje nga disa vrasës psikopatë.

Regjisor: Ron Oliver

Skenaristë: George Schenck, Frank Cardea

Yje: Robert Gant, Shannen Doherty dhe Fraser Brown 

Kohëzgjatja: 87 minuta
Zhanri: Aksion
Me aktorët: Robert Gant, Shannen Doherty, Fraser Brown, John Rhys-Davies, Nathan Whitaker, Katherine Kennard

Box Office

Buxheti: $5,000,000 (përafërsisht)

E përgjithshme: $1,085 (SHBA) (19 Qershor 2008) 

 

Më shumë informacion: http://www.imdb.com/title/tt1043839/

Shkarko titrat shqip KËTU Kiss Me Deadly (2008)

0 comments:


Leave a Reply

.